Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napisano wczoraj o 21:56 Przecież mogą ogłaszać polowania na Facebooku, a najlepiej gdyby informowali internetowo kompleksowo; na nawigacje, googlemap, jakieś alarmy np 112 facebook, to od tego jest. wyobraź sobie , że nie wszyscy maja facebooka ! nie ma procedur zmuszających ludzi do oglądania komputera przed pójściem do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gostek, to ,, cwana gapa,, coraz więcej takich.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy. Człowiek przebywając w lesie ,w trakcie polowania staje się zwierzyną łowną !!!Jak w horrorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie strzelaj do mnie jestem mały zajączek strzelaj do tego w kamizelce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie wojny gineło mniej ludzi, co za czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, ale Łoś ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahahaahah - takiej lipy dawno nie czytałem.... a jeżeli chodzi o wypadki ... to mają one to do siebie, że się zdarzają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zresztą nic złego nie mogło się stać. Myśliwi to ludzie po przeszkoleniu. Wiedzą w jakiej sytuacji mogą oddać strzał. Biorą pełną odpowiedzialność za swoje zachowanie." Buahahahaaaa... mordercy w lesie strzelają do wszystkiego ci się rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie !! Łazić po lesie w zimie to jakaś głupota.No rozumiem jakby spacerował po lesie z kabanem na sznurku. To kto mu zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ???? to podaj choć jeden przekład organizacji dokarmiającej zwierzynę dziką w lesie , może jakaś fotorelacja ?. Takie pieprzenie kotka za pomocą młotka . Wszyscy napieprzacie myśliwych ale gdyby nie ich działania to do dziś nie przetrwało by wiele gatunków łownych (np. żubr , albo bóbr). Myślistwo jest be.... to powiedz to rolnikowi któremu dziki zniszczyły uprawy. Dziś mamy dynamiczny przyrost dzików. Ciekawe jak sobie z tym poradzi sama natura ????. Pewnie padną z głodu jak już wyżrą wszystkie uprawy w polach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądry i rozsądny Pan. Brawo. Ale osobiście poprosił bym żeby został obok mnie na stanowisku do czasu zakończenia pędzenia...(Uważam to za bezpieczniejsze niż wyjście na otwarte pole - z uwagi na to że potencjalnie dziki wybiegające z lasu mogły by potraktować Go jako intruza i .....zaatakować ). Może miał by okazję z bliska przyjrzeć się jak odbywa się polowanie zbiorowe...i nabrać szacunku dla pracy myśliwych i respektu dla zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te, myśliwy. Myślisz że jak dokarmiacie zwierzęta to można bezkarnie sobie strzelać? Łaski mi pan nie robisz. Jest mnóstwo organizacji, które zajmą się dokarmianiem zwierząt bez interesownie. Bo prawda jest taka, że często dokarmia się zwierzynę po to ,żeby było do czego strzelać!
"bez interesownie".Poświęć trochę czasu na feriach i doucz się pisowni,żeby ci /celowo z małej/ Pani od polskiego jedynki nie postawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech myśliwi sobie strzelają do tych dzików na polu a nie w lesie gdzie wielu ludzi chce spacerować, czy w ogóle spędzić czas. Zresztą są opinie, że właśnie dokarmianie spowodowało wzrost liczby dzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ???? to podaj choć jeden przekład organizacji dokarmiającej zwierzynę dziką w lesie , może jakaś fotorelacja ?. Takie pieprzenie kotka za pomocą młotka . Wszyscy napieprzacie myśliwych ale gdyby nie ich działania to do dziś nie przetrwało by wiele gatunków łownych (np. żubr , albo bóbr). Myślistwo jest be.... to powiedz to rolnikowi któremu dziki zniszczyły uprawy. Dziś mamy dynamiczny przyrost dzików. Ciekawe jak sobie z tym poradzi sama natura ????. Pewnie padną z głodu jak już wyżrą wszystkie uprawy w polach A do czego rolnikowi potrzebne jest tu jakieś myślistwo? Taki rolnik, któremu dziki niszczą uprawy, powinien mieć moźliwość kupić sobie bez żadnych ceregieli sprzęt i wytępić szkodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziki dziki, a myśliwi strzelają do wszystkiego co się rusza. W domu sobie postrzelaj jedne z drugim. Będzie najbezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo.... to prawda z tym sprzętem. Chłop żywemu nie przepuści ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie szanowni komentujący ile korzyści dla PKB przynosi ponad 100 tyś. myśliwych.To zakup broni,amunicji,lornetek,ubrań,wypłata odszkodowań rolnikom,składki,dokarmianie,paliwo,a nawet ta podobno lejąca się strumieniami wóda /choć to nieprawda-policja dosyć często gości z alkomatami/.Są to setki milionów różnych podatków zasilających skarb państwa,dające ludziom pracę itd.Co do strzelania,czy jak piszą ignoranci zabijania,to pytam: nie jecie mięsa? Jeszcze jedno:popatrzcie na ubój rytualny i porównajcie ze strzałem,gdzie dzik ginie w ciągu sekundy.Wnioski pozostawiam komentującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy byłem mały sąsiadem mojego kolegi był myśliwy, bardzo znany w tzw. środowisku. Ten psychopata kiedy się nudził otwierał okno, ładował wiatrówkę i z domu strzelał do wróbli, srok i innych ptaków, w zasadzie wszystkiego co się ruszało. To wszystko na oczach bawiacych się obok dzieci kiluletnich dzieci, które musiały patrzeć na konające w męczarniach ptaki. Protesty rodziców i skargi na milicję nic nie dawałay, bo pan był, że tak powiem wysoko ustosunkowany. Miałem okazję poznać kilku myśliwych i z moich spostrzeżeń część to właśnie tego rodzaju psychopaci, mający przyjemność z zabijania, a reszta to tzw. załatwiacze, którzy są w kołach myśliwskich głównie dlatego, że jest tam również pan sędzia, co to może wydać łagodniejszy wyrok w razie czego, i zaprzyjaźniony z nim pan mecenas, i pan dochtór też tam jest, co to może załatwić łóżko w szpitalu no i pan prezes, że jakby co to może za prosiaka albo połówkę cielaka przyjmie synową do roboty. No i tajemnicą poliszynela jest, że to polujące towarzystwo najlepiej dogaduje się przy wódce, dlatego tak często w lasach dochodzi do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdowanie przyjemnosci w zabijaniu (a o to ostatecznie w tym chodzi) czyni czlowieka niebezpiecznym zboczencem. Strzelajcie do siebie nawzajem, smiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywiezcie tych mysliwych gdzies na wojne i tam niech strzelaja ,rury zmiekna od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...